Määratlemata

Võida Kristiine Keskuse kinkekaart!

Kristiine Keskus käivitas mõnda aega tagasi koolilõpukonkursi “Sinu Moodi Koolilõpp”, mille käigus valitakse välja 16 noort, kes koostavad Kristiine tänavuse koolilõpuhooaja moekataloogi. Konkursil valitakse 10.-12. klassi õpilaste seast välja nii stilistid, meikarid, juuksurid kui ka modellid, kes saavad unikaalse kogemuse moemaailma igapäevatööst koos oma ala professionaalidega. 

Kõigil moehuvilistest noortel on võimalik kandideerida stilisti, juuksuri, meikari või modelli rolli Kristiine Keskuse lehel siin (LINK). 
Kuna tulemas on lõpetamised, uuriksin teilt, kallid lugejad ja uued tulijad, kes te lõpetate, kust soetate endale lõpukleidid- kas poest või lasete ise teha? Kas kasutate juuksuri, meikari või stilisti abi?

Ühtlasi lükkan käima auhinnamängu, kus ühel õnnelikul on võimalus võita 30EUR kinkekaart. 

Loosis osalemiseks:

✔️ Kliki “meeldib” Jane elublogi Facebooki lehele (leiad selle koha kergelt blogi paremalt küljeribalt) või vajuta siia (LINK)
✔️ Jaga loosipilti Facebookis avalikult ja jäta siia alla oma e-mail, et saaksin võidu korral sinuga ühendust võtta. Pildi link (LINK)
✔️ Lisahääle saamiseks jaga seda blogipostitust Facebookis (märgi kommentaariumis ära kui seda tegid)

Auhinnamäng läheb lukku 18. mai ning võitja nime hõikan välja blogi facebooki lehel. 
Share this:

10 kommentaari

 1. Marilyn Ivask

  11. mai 2016 at 08:57

  Mina küll lõpetaja pole, kuid omal ajal kui lõpetasin kooli, siis ostsin poest riided-kingad, soengu tegi mulle ema ja meiki ei kasutanud. Praegusel hetkel, kui oleksin lõpetaja, siis ostaksin kleidi-kingad endiselt poest (valik on väga suur) ning meigi laseksin jumestajal teha ning soengu juuksuris. Jah, see kõik maksab, kuid tulemus on seda väärt.

  Marilyn Ivask
  lynike@hot.ee

 2. Anu Kaine

  11. mai 2016 at 09:30

  Jagatud ka blogipostitus ��

 3. Kairi Jõemaa

  11. mai 2016 at 10:41

  Jagasin postitust! Mina küll ei lõpeta see aasta, aga eelmine aasta leidsin omale kleidi põhimõtteliselt esimesest poest kuhu sisse astusin 😀 Meigi tegin ise ja arvan, et sai täitsa kobe vaatepilt. Paari aasta pärast on LOODETAVASTI ees ülikooli (baka) lõpetamine ja kuna mulle mu eelmise aasta lõpukleit nii väga meeldib, siis ei imestaks üldse kui ülikooli lõpetamisel sama kleidi selga ajan 😀

 4. Kelli111

  11. mai 2016 at 06:12

  E-mail on kelli123_68@hotmail.com

  Jagasin loosipilti Facebookis ja jagasin ka seda blogipostitust Facebookis! 🙂

 5. U r s u l a

  11. mai 2016 at 07:53

  Mina samuti lõpetasin juba paar aastat tagasi, kuid lõpukleidi ostsin poest. Juuksur tegi lokid pähe ja sõbranna tegi meigi. 🙂

  ursu1607@gmail.com

 6. cameelion32

  11. mai 2016 at 08:55

  Mina ei ole ka lõpetaja,aga lõpetas poeg 9 klassi erlmine aasta.Ja lõpetamisele läksin ikka poest ostetud kleidiga.Ja pojale sai kaubamajast ostetud ülikond.Kuna olin eelmine päev tööl,siis ei jõudnud
  juuksurisse ega kosmeetiku juurde,vaid sai kiiruga kõik ise tehtud.tamberg9@windowslive.com

 7. Viktoria Latkin

  12. mai 2016 at 08:40

  Mõlemad tehtud!☺ lõpetan sel aastal. Kleidi ostsin poest, soengu ja meigi eest hoolitsevad Saaremaa parimad 😉 🙂

  vktoria.latkin@gmail.com

 8. Tiina Saareoja

  12. mai 2016 at 02:48

  Minu tütar lõpetas,siis üks tudeng tegi talle kena kleidi 🙂 hakkasime juba veebruaris lõpu asju ostma,et siis ei oleks nii kallis,kõik ju maksab.Soengu lasi juuksuril teha,maniküüri tegime kodus
  minu meil tiinasaareoja@gmail.com

Leave a Reply